ZABAWA KARNAWAŁOWA

Karnawał to wspaniały czas przepełniony muzyką i zabawą. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy się przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu i oczekiwania na Wielkanoc. W tym czasie organizowane są bale karnawałowe. Taki bal został zorganizowany w naszym domu  w przypadające w tym roku 21 lutego ostatki.

Bal karnawałowy dla Naszych Mieszkańców to niezwykły dzień Jest atrakcją bardzo lubianą przez podopiecznych, dostarczającą im wielu przeżyć i radości oraz wzmacnianiu więzi między pensjonariuszami. Z tej okazji w naszym Domu zorganizowaliśmy zabawę . Przy dźwiękach żywiołowej muzyki, oddaliśmy się w wir karnawałowego szaleństwa. Cudowne nastroje zostały wzbogacone o własnoręcznie wykonane maski karnawałowe, które zdobiły  twarze uczestników zabawy. Oprawę muzyczną zapewnił,nam mieszkaniec naszego Domu, pan Ryszard a sala terapii zajęciowej zamieniła się w prawdziwą salę dyskotekową. Kolorowe światła kula, dekoracje kolorowymi balonami robiły wrażenie oraz zachęcały do zabawy. Niektórzy dzięki barwnym przebraniom byli nie do poznania, inni zaś budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, gdyż humor dopisywał a nogi same wyrywały się do tańca.

Poprzez taką formę rozrywki, Mieszkańcy mieli możliwość wyrazić swoje emocje w ekspresyjny sposób,  a wszystko to przy wspólnym, karnawałowym biesiadowaniu.