Korzystamy z pięknej pogody

 Korzystając ze słonecznej pogody nasi mieszkańcy wybrali się na długi spacer po lesie. Piękna nie da się zmierzyć, jest ono dla każdego człowieka czymś innym, jednak nie znajdzie się chyba nikt, kto by odmówił uroku leśnemu krajobrazowi .Cisza, świeże powietrze i piękno leśnej flory a także śpiew ptaków  łagodzi troski dnia codziennego,  nerwy oraz  pozwala wypocząć
Nasze oczy i serca odpoczywają  i napawając się widokiem zieleniących się borów. Celem leśnego spaceru było odetchnięcie od rzeczywistości, utrzymanie kondycji fizycznej i budowanie odporności a także rozładowanie stresu, który niekiedy wszystkim towarzyszy.

Mieszkańcy spędzają również dużo czasu odpoczywając i relaksując się  wśród zieleni otaczającego nas Domu – zgromadzili się wszyscy aby wspólnie grillować i biesiadować. Czas umilały nam dźwięki wakacyjnych i letnich utworów. Dla wszystkich był to bardzo mile spędzony czas na łonie natury, ze smacznym jedzeniem. Cieszymy się ,że  otaczająca nas przyroda, ogród i tereny zielone, dają nam możliwość wypoczynku, spacerów, wytchnienia, a przede wszystkim bezpiecznego spędzania czasu wolnego.