3 rocznica nadania imienia Mieczysława Jopka w SOSW w Dębnie

W dniu 15 sierpnia 2017 roku w SOSW w Dębnie odbyła się uroczystość związana z trzecią rocznicą nadania patronatu placówce imienia Mieczysława Jopka. W tym dniu nasi mieszkańcy też chcieli uczcić pamięć swojego nieżyjącego lekarza.
Na początku odprawiono mszę świętą polową. Następnie Pan Starosta Bogusław Włodarczyk złożył wraz z Panią Dyrektor Anną Safiańską kwiaty pod pamiątkową tablicą. Nie zabrakło wspomnień o wspaniałym lekarzu, który na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Mazurkiewicz współpracownik ikolega znanego lekarza przypomniał jego życiorys.
Po części oficjalnej rozpoczęła się część piknikowa, w której udział wzięło szerokie grono osób ze społeczności lokalnej. Można było korzystać z wielu darmowych atrakcji. Wystąpił zespół CREATIVE, zespół taneczny XDance. Ponadto organizatorzy zapewnili dzieciom wspaniałe chwile przy dmuchanych zjeżdżalniach, piłkarzykach , kulach wodnych czy też podczas jazdy bryczką. Wszyscy znaleźli atrakcje dla siebie zarówno dla duszy jak i ciała.